Hakkımızda

Vize Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey İçin: Vize Merkezi İzmir…

Hakkımızda

Vize Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey İçin: Vize Merkezi İzmir…

Değişen ve gelişen uygulamaları yakından takip eden ve vize işlemlerinin her aşamasında sizleri her konuda asiste edecek olan profesyonel danışmanlarımız ile, vize işlem süreciniz en kolay ve en güvenilir şekilde tamamlanmaktadır.

Dünya çapında Türk vatandaşlarına vize uygulaması yapan tüm ülkeler için vize işlem prosedürleri tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Türk vatandaşları için vize uygulaması yapmayan ülkeler için ise, gerekli prosedürler detaylıca bilginize sunulmuştur.

Web sitemiz aracılığı ile, vize almak konusunda A’dan Z’ye ihtiyacınız olan her bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Vize danışmanlarımız, Konsolosluk / başvuru merkezleri ve siz değerli müşterilerimiz arasında gerekli koordinasyonu sağlayarak, sizin adınıza tüm işlemlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için çalışırlar. Randevu alınması, evrak kontrolü ve takibi, işlem süreci ve vize onayı sırasında sizleri yormadan ve zaman kaybına uğratmadan tüm işlemler itinalı bir şekilde gerçekleştirilir.

Çalışmalarımızda esas aldığımız konu, ülkelerin prosedürlerine ve konsolosluk kurallarına uygun olarak işlem yapmaktır. Amacımız, eksiksiz hazırlanan vize dosyaları ile başvurulardan gelebilecek olumsuz sonuçları ortadan kaldırmak ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Saygılarımızla,